Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області батьків викликали до суду через пиятику підлітків

Иллюстративное фото: varianty.lviv.ua
Дівчата пили горілку, одна з них отруїлася алкоголем.

Неповнолітні дівчата попросили купити пляшку горілки перехожого.

Підлітки розпивали алкоголь на березі річки Сіверський Донець, суддя залучив їх батьків до адміністративної відповідальності. Про це повідомили в Ізюмському міськрайонному суді Харківської області.

Там встановили, що дівчата гуляли  містом і попросили невідомого хлопця купити їм пляшку горілки. З алкоголем дівчата пішли до річки і розпили його там. Після цього одній з них стало погано, подружки викликали їй "швидку". Підлітка доставили в лікарню з діагнозом алкогольне отруєння.

"Оскільки підліткам не виповнилося шістнадцяти років і вони не можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності, протоколи були складені на їх батьків за те, що вони не приділили достатньо уваги вихованню дітей, в результаті чого ті вчинили правопорушення, відповідальність за яке передбачене Кодексом України про адміністративні правопорушення", — пояснили в суді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки харківського школяра заплатять штраф за хуліганство під час онлайн-уроків

Суддя визнав батьків неповнолітніх дівчат винними в скоєнні правопорушення за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і призначив їм адміністративне покарання — попередження.

Нагадаємо, до цього в Ізюмі оштрафували матір підлітка, який пив енергетичні напої і лаявся на уроках.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.