Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У міськраді розказали, коли розберуть перший будинок на Салтівці

Фото: Харківська міська рада.
На Північній Салтівці тривають роботи з демонтажу одного з під'їздів.

У знищеному будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82 працює підрядна організація.

Щодня, коли дозволяють погодні умови, на будівельному майданчику тривають роботи. Перший і найскладніший етап демонтажу верхньої частини будинку, а саме ліфтового приміщення, перебуває на фінальній стадії.  

"Цей будинок у такому стані, що якщо ми його не демонтуємо, він може неконтрольовано впасти і зруйнувати ще один під’їзд. Будинок розбирають, починаючи з верхнього поверху, і так поверх за поверхом униз", - повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради Євген Пасенов.

Роботи з демонтажу першого під'їзду 16-поверхівки планують завершити до кінця цього року, максимум - до середини січня 2024 року.

Як писав KHARKIV Today, раніше мер Харкова Ігор Терехов повідомляв, що у будинку по вулиці Наталії Ужвій, 82 не вдасться відновити перший під'їзд. Такий висновок дала експертиза. Цей будинок складається із двох під'їздів. В одному повністю відсутні перекриття. Рішення про частковий демонтаж було ухвалено 2 червняДемонтаж першого під'їзду цього будинку обійдеться у 17 мільйонів гривень. Роботи проводитиме фірма "Глобалтехнобуд".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.