Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Міноборони пояснили причину активізацію окупантів на Куп'янському напрямку

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Загарбники прагнуть відволікти сили ЗСУ.

На сході країни тривають важкі бої.

Наразі епіцентром бойових дій залишається саме схід, конкретніше Куп`янський напрямок, де окупанти щодня атакують. Російські загарбники обрали його основним напрямком наступу. Вони намагаються наступати тут по декількох напрямках.

Останнім часом окупанти дещо активізувалися на Куп'янському напрямку.

"Минулий тиждень і кінець позаминулого тижня ворог активізувався саме на Куп'янському та Лиманському напрямках. І, власне, це була реакція ворога на наше успішне просування на Бахмутському напрямку по південному флангу. Ворогу важливо було відволікати наші сили на інших напрямках, і дійсно, ускладнювати ситуацію таким чином, щоб ми не могли концентрувати сили для наступу на Бахмутському напрямку. І за ці вже півтора тижня такого наступу наші Збройні сили відчутно знищили потужності ворога і на Лиманському, і на Куп'янському напрямку", — розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ризик для мирного населення Куп'янська значно виріс, — ISW

У Міноборони говорять, що армія РФ знову й знову пробуватиме вийти до берегу Осколу на Куп`янському напрямку. Зараз окупанти перегруповуються, підтягують нову техніку, щоб пробувати наступати далі.

"Звісно, що вони хочуть повернути у Харківській області ті території, які вони втратили восени минулого року під час звільнення нами цих територій, і тому там гаряче. Гаряче дуже-дуже серйозно. Наші Збройні сили неймовірно мужні і стоять там, нам є чим пишатися, як вони там стоять і не пропускають ворога", — пояснила Маляр.

Як писав KHARKIV Today, 12 серпня російські загарбники намагалися йти у наступ в районах північно-східніше Синьківки, північніше Кислівки та південно-східніше Андріївки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.