Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У метрополітені розповіли, чому на станції "Площа Конституції" обвалилася стеля

Незадовго до події у вестибюлі були планові огляди.

За даними висновку, на стелі було мало зв'язної сітки.

Під час планових оглядів вестибюлю, який співробітники служби колії та тунельних споруд провели 29 грудня 2021 року і 6 січня 2022 року, жодних зауважень не було. Але вранці 12 січня було пошкоджено шар штукатурки на площі близько двох квадратних метрів. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківський метрополітен".

Після розбирання всього покриття фахівці з'ясували, що на 120 кв. метрах штукатурної поверхні нанесено лише 20 кв. метрів зв'язної сітки. Саме покриття експлуатується з моменту відкриття станції "Площа Конституції", тобто з 1975 року.

"З огляду на це найбільш вірогідною причиною надзвичайної події стало надмірне накладання шару штукатурки без зв'язної сітки, а також перепад температурних режимів і вібрація. Одразу після події були проведені позапланові обстеження штукатурного шару у всіх вестибюлях станцій метрополітену, загрози пошкодження не  знайшли", — повідомили на підприємстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківському метро попередили про труднощі з оплатою проїзду телефоном

Наразі у вестибюлі станції "Площа Конституції" виконали підготовчі роботи, зокрема, повністю демонтували штукатурний шар, упорядкували мережі освітлення і на якийсь час пофарбували стелю. Повне оздоблення стелі планують виконати найближчим часом після проведення процедур закупівлі необхідного матеріалу.

Нагадаємо, після обвалу стелі ділянку обгородили. Вхід та вихід на станцію метро "Площа Конституції" був через двері на вихід.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.