Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У мерії розповіли, де можна отримати допомогу в оформленні картки харків'янина

Фото: KHARKIV Today
Картку харків'янина видадуть тим, хто заповнить анкету.

У центрах надання адмінпослуг пропонують навчитися отримувати послуги онлайн.

Скласти заявку на отримання картки харків'янина допомагають у центрах доступу, які працюють у Центрах надання адміністративних послуг. Про це повідомили у Харківській міськраді.

За словами заступниці директора департаменту цифрової трансформації Олени Цопух, туди можуть звернутися ті, у кого з різних причин не вийшло оформити картку харків'янина самостійно онлайн. Фахівці допоможуть їм авторизуватися на Порталі електронних сервісів та заповнити анкетні дані.

Начальник Регіонального центру послуг Віталій Ткаченко пояснив, завдання адміністраторів — не тільки надавати послуги, а й навчати відвідувачів отримувати їх онлайн.

.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де взяти анкету для отримання картки харків'янина

"Для цього спеціально було створене робоче місце, яке знаходиться у вільному доступі, сюди може підійти будь-який охочий і підвищити свій рівень цифрової грамотності, щоб у майбутньому отримувати різні довідки і послуги онлайн", — розповів Віталій Ткаченко.

Всього на Порталі електронних сервісів надають 16 онлайн-послуг, більшість з них — у сфері реєстрації.

Нагадаємо, 14 вересня видали перші картки харків'янина. Їх отримали співробітники комунальних підприємств "Харківські теплові мережі" і "Харківський метрополітен".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.