Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Лозовій відновили понад 60% пошкоджених будинків

Фото: "Суспільне"
Росіяни зруйнували понад 500 об'єктів.

У Лозівській громаді відновлюють пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки.

За даними начальника Лозівської районної військової адміністрації Володимира Ромаха, вже відремонтували понад 60% житлового фонду, що постраждав від обстрілів. У Лозовій було пошкоджено 502 об'єктии, з них 190 — багатоквартирні будинки (понад 1000 квартир), 280 приватних будинків, решта — адміністративні і господарські споруди. Чотири будинки були зруйновані повністю. 

Постраждав також Первомайський, що входить до складу Лозівського району. Під ракетні обстріли потрапили 24 багатоквартирні будинки — майже 900 квартир — та 21 приватний будинок.  

Понад 60% із них уже відновили, 200 чоловік отримали компенсацію на ремонт:  8 млн 60 тис. грн в Лозовій та понад мільйон гривень у Первомайському.

Лозівський район, хоч і сильно обстрілювався, але не потрапив в окупацію. Минулого року ЗСУ зупинили російську армію за 6 кілометрів від кордонів району. 

Як писав KHARKIV Today, Харківська область отримала більше мільярда гривень на відбудову. За ці гроші зараз ремонтують 56 об'єктів, з них 42 — багатоквартирні будинки, вісім закладів охорони здоров'я, чотири заклади освіти, дві адміністративні будівлі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.