Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У лісгоспу на Харківщині відсудили мільйон за вирубку

Лісгосп програв апеляцію.

За даними прокуратури, незаконно вирубали 250 дерев.

Господарський суд Харківської області стягнув із Гутянського лісгоспу (Богодухівський район) збитки, завдані незаконною вирубкою дерев. Рішення суду першої інстанції залишив у силі Східний апеляційний суд, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Там розповіли, що Держекоінспекція у Харківській області під час перевірки лісгоспу виявила незаконну вирубку 250 дерев.

За даними прокуратури, у 2019-2020 роках на території лісгоспу під час санітарно-вибіркового рубання вирубали дерева, які не увійшли до матеріалів відведення. До того ж. допустили випадки пошкодження дерев, які взагалі не підлягали вирубуванню. Сума збитків, завданих державі, становить майже 900 000 гривень.

На підставі порушень прокуратура направила позов до Господарського суду Харківської області, його задовольнили у повному обсязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові вирубають і обріжуть дерева на чотири мільйони гривень

"Відповідач не погодився з позицією суду першої інстанції та оскаржив рішення в апеляційному порядку. Постановою Східного апеляційного господарського суду від 11 січня 2022 року рішення першої інстанції залишено чинним", — розповіли у прокуратурі.

Постанова набула чинності.

Нагадаємо, у жовтні Господарський суд Харківської області зобов'язав Куп'янський лісгосп заплатити понад 6,3 мільйона гривень за незаконну вирубку

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.