Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У лікарні помер постраждалий від обстрілу "Епіцентру"

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
За життя чоловіка боролися чотири дні.

Чоловік отримав 50% опіків тіла.

О 6:00 29 травня у лікарні помер 40-річний чоловік, який постраждав під час обстрілу будівельного гіпермаркету "Епіцентр" на Салтівці. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Чоловік перебував в опіковій реанімації, отримав опіки полум'ям сягали 50%. Співчуття родині та близьким", — зазначив Синєгубов.

Поранений був працівником "Епіцентру".

За інформацією Харківської обласної прокуратури, кількість загиблих унаслідок удару по "Епіцентру" зросла. Станом на ранок 29 травня відомо про 19-х загиблих.

Як писав KHARKIV Today, росіяни вдарили по "Епіцентру" на Салтівці двома уніфікованими плануючими боєприпасами удень 25 травня. У цей час у гіпермаркеті могло перебувати близько 200 людей. Після обстрілу сталася велика пожежа, із вогнем боролися 16 годин.

На 28 травня упізнані були 16 загиблих — 12 співробітників "Епіцентру" та четверо відвідувачів. Постраждали 50 людей. Безвісти зниклими вважаються дві людини.

Тіла ідентифікують у ДНК-лабораторії. Зокрема, ДНК-тест підтвердив загибель в "Епіцентрі" батька 8-річного хлопчика та 58-річної співробітниці цього гіпермаркету.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.