Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 травня, 2021 - 19:00

У лікарні Харківської області важких пацієнтів зможуть оперувати прямо в приймальному відділенні

Реконструкцію завершили в приймальному відділенні Лозівського територіального медичного об'єднання.

У приймальному відділенні обладнали кілька вхідних груп.

Після реконструкції приймального відділення Лозівського територіального медичного об'єднання в селі Катеринівка розширили зі 100 до 600 квадратних метрів, обладнали в ньому шокову операційну і встановили сучасне обладнання. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

У приймальному відділенні обладнали кілька вхідних груп, зокрема є вхід для інфікованих і лежачих хворих. Для людей з інвалідністю встановили пандуси і підйомники.

"Завдяки тому, що було зроблено більше під'їздів, більше кімнат для хворих і кімнат, де надаватимуть безпосередньо медичну допомогу в умовах приймального відділення, з'явилася можливість більш якісно і швидко надавати медичну допомогу", — зазначив директор Лозівського територіального медичного об'єднання Іван Жовтий.

больница

Тепер медики можуть надавати допомогу важким хворим прямо в приймальному відділенні. Раніше таких пацієнтів піднімали наверх, що займало час. Зараз в медоб'єднанні є шокова операційна з діагностикою, рентгенографієюй і операційним столом.

"Відразу бригада анестезіологів, травматологів — всі, хто необхідний, будуть сюди приходити. Це краще для пацієнтів. Ми виграємо час. Чи зможемо просто тут оперувати. Операційна повноцінна", — пояснив заступник директора з хірургічної допомоги Володимир Сергієнко.

больница

Відзначимо, Лозівське територіальне медичне об'єднання обслуговує 93 тисячі жителів.

Нагадаємо, приймальне відділення Лозівського територіального медичного об'єднання реконструювали за президентською програмою "Велике будівництво". Реконструкція почалася в жовтні минулого року. За цей час в  утеплили фасад, зробили закритий під'їзд для "швидких", що буде зручніше взимку, замінили сантехніку, встановили вентиляційне обладнання (раніше його взагалі не було), зробили кімнату з комп'ютерним томографом зі спеціальною рентгенозахисною обробкою.

Як писав KHARKIV Today, раніше завершили реконструкцію приймального відділення Куп'янської медичного територіального об'єднання, яке обслуговує 130 тисяч чоловік

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.