Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Києві попрощалися із загиблим у Харківській області ветераном АТО/ООС

Фото: Facebook/Денис Антипов
Денис Антіпов був аеророзвідником.

32-річний Денис Антипов загинув під час артилерійського обстрілу.

14 травня під Ізюмом загинув Денис Антіпов, ветеран АТО/ООС, аеророзвідник, доброволець, випускник Київської школи економіки. Про це повідомив президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

"До війни Денис Антіпов викладав корейську мову в Національному університеті імені Т.Г. Шевченка. Але у 2014 році залишив науку, щоб стати на захист України. Через два роки він повернувся додому лейтенантом і командиром взводу аеророзвідки свого батальйону і залишився в оперативному резерві. Денис навчався у Київській школі економіки на Програмі з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС. Потім неодноразово приходив ділитися досвідом з іншими студентами. Ветеран-підприємець, який любив свою справу та мріяв вивести свою компанію на світовий ринок. Його компанія UA GIFTS - toys and gift store виробляла подарунки та розвиваючі іграшки", — написав Милованов.

24 лютого, після початку широкомасштабного наступу Росії, ветеран АТО/ООС знову поїхав на фронт. Дениса Антіпова було поранено у березні, але довго у шпиталі не витримав і повернувся на передову.

"Перебуваючи на фронті, він використав свої знання мов, щоб розповідати закордонним ЗМІ правду про злочини окупантів в Україні. Давав інтерв'ю англійською та корейською прямо з поля бою. Планував інформаційний опір. Сильний, веселий, цілеспрямований. Він поклав життя заради України", — розповів Милованов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На війні загинув студент Харківської школи архітектури

Денису Антіпову, лейтенанту аеророзвідки 95-ї окремої десантно-штурмової бригади було 32 роки. Він загинув 11 травня внаслідок обстрілів з ворожих танків та артилерії поблизу села Довгеньке, написала волонтерка Інна Зозуля.

"Ми познайомилися під час війни через тиждень після того, як Денис дивом вижив 9 березня під час артобстрілів під Ізюмом. Тоді його врятував шолом та бронежилет, а за розбиті улюблені окуляри Денис обіцяв помститися свинособакам окремо", — повідомила вона.

Вдень, 18 травня, на Аскольдовій могилі у Києві відбулося прощання з Денисом Антіповим, поховають його у селі Хотимир Івано-Франківської області.

Підтримати сім'ю загиблого аеророзвідника можна, перерахувавши гроші на карту батька:
5363 5423 0947 4188 (Антипов Геннадій).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.