Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У космос запустили корабель із мінілабораторією учнів харківської гімназії

Фото: Олена Зеленська
Експеримент належить учням гімназії №47.

На міжнародну космічну станцію відправили корабель із мінілабораторіями.

У космос полетів космічний корабель SpaceX Dragon із двома шкільними експериментами українських учнів. Один належить учням Харківської гімназії №47, інший — Рішельєвського ліцею Одеси. Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська.

Проєкт харків'ян знаходився у класі, коли у гімназію влучила російська ракета. Учитель забрав мінілабораторію зі зруйнованого класу, й учні змогли доробити її.

"Це вперше в історії Мала академія наук України здійснила подібне! Дві команди переможців всеукраїнського конкурсу — учні Харківської гімназії 47 та Рішельєвського ліцею з Одеси — відправили на МКС свої мінілабораторії. — розповіла Зеленська. — І надзвичайно показова деталь: гімназію в Харкові знищила російська ракета. Але вчитель забрав експеримент зі зруйнованого класу, і учні все одно завершили проєкт, аби він відповідав вимогам НАСА!".

Наразі учитель Андрій Самойлов разом із командою Харківської гімназії №47 перебуває у США. Харків'яни спостерігали за відльотом ракети на мисі Канаверал космічного центру НАСА. 

учні
Фото: Олена Зеленська
учні
Фото: Олена Зеленська
учні
Фото: Олена Зеленська

Як писав KHARKIV Today, п'ятеро харківських школярів отримають президентські премії. Більшість учнів з Харкова, які отримали премії, є призерами Міжнародної математичної олімпіади. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.