Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 березня, 2021 - 16:17

У Харкові з'явилися фейкові газовики

У "Харківгазі" попередили про фейкові оголошення від імені підприємства.

Оголошення розвісили в Холодногірському районі Харкова.

У Харкові з'явилися оголошення, в яких йдеться про перевірку димоходів фахівцями АТ "Харківгаз". Як з'ясувалося, вони фейкові і "Харківгаз" не має до них ніякого відношення. Про це повідомили на сторінці компанії в соціальних мережах.

"АТ "Харківгаз" не надає послуги з перевірки та обслуговування димових і вентиляційних каналів у жодному регіоні України. Ці послуги надають спеціалізовані організації, які отримали дозвіл на такі роботи Державної служби України з питань праці", — пояснили в АТ.

Іншими словами, димоходи перевіряють так звані пічники. Газовики це не роблять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області судитимуть шахраїв, які ошукали жителів на півмільйона гривень

Якщо до будинку або квартири прийшли люди, які представилися співробітниками підприємства, попросіть пред'явити службове посвідчення та дозвіл організації на проведення робіт. Якщо перевіряючі відмовляються надавати документи, в "Харківгазі" радять телефонувати до поліції.

"АТ "Харківгаз" рекомендує жителям Харкова і клієнтам компанії, в разі поширення інформації про перевірку димоходів, вентиляційних каналів нібито від АТ "Харківгаз", спробах невідомими особами стягнути кошти під виглядом працівників підприємства за перевірку, повідомляти про такі випадки національну поліцію", — сказано в повідомленні.

Раніше KHARKIV Today писав, що від імені "Харківобленерго" споживачів просять погасити неіснуючу заборгованість. Листи приходять на електронну пошту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.