Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові зростає кількість хворих на коронавірус

Чиновники вважають, що це пов'язано із недотриманням карантину під час свят.

За добу коронавірус підтвердили у понад 300 харків'ян.

Про системне зростання кількості хворих на коронавірус у Харкові повідомила профільна заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

"На сьогоднішній день у місті Харкові 384 чоловіки, які мають позитивний результат на коронавірус. Учора це було 363, позавчора — 224, до цього — 173 і 171. Тобто, крива пішла, на жаль, вгору і тижнева, і добова", — розповіла чиновниця.

За її словами, недотримання карантинних обмежень у свята призведе до більшого зростання захворюваності.

"Дива не буде. Ми всі з вами перецілувалися і переобіймалися на новорічні свята. Багато людей виїхало кататися на лижах. Багато людей виїхало до Єгипту на відпочинок і тепер повертаються звідти. Я думаю, привезуть все, що можна... Хворітимемо. Я сподіваюся, що все ж таки хворіти будемо не так важко, як минулої хвилі. Тому що на сьогодні вже є 50% вакцинованих", — пояснила Світлана Горбунова-Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 10 000 щеплень проти COVID-19 зробили у Харківській області минулої доби

Лікарні вже готуються до нової хвилі епідемії. Зростання захворюваності почалося у багатьох областях. Для порівняння: на Одещині сьогодні понад 500 нових випадків.

"І є такий досвід вже, досліджуючи ситуацію у наших стаціонарах і поліклініках, люди, які провакцинувалися і захворіли, все ж таки хворіють легше. Будемо сподіватися, що пройдемо цю хвилю трохи легше, але ми готуємося... На сьогодні вже майже 900 точок кисневих у наших лікарнях, 1540 місць для лікування людей з коронавірусом. Місто напоготові", — повідомила вона.

Світлана Горбунова-Рубан сподівається, що про локдаун не буде мови, оскільки попередню хвилю пройшли без нього, хоча тоді було лише 20% вакцинованих, а зараз уже 50%.

Нагадаємо, минулої доби майже 600 жителів Харківської області захворіли на коронавірус

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.