Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові знову евакуюють школярів

Фото: соцсети.
Як правило, повідомлення про загрозу "вибуху" надходять електронною поштою.

У понеділок співробітники поліції перевірили 216 шкіл Харкова, у вівторок повідомлення про загрозу надійшло знову.

Близько 11:00 попередження надійшли щонайменше до двох харківських шкіл. Швидко було евакуйовано учнів школи №11 на вулиці Василя Мельникова (Нові Будинки), а також школи №45 на вулиці Тобольській (Олексіївка).

За інформацією у соціальних мережах, аналогічні листи о 10:30 отримали електронною поштою мінімум шість харківських шкіл. Кожній прийшло повідомлення: "ваша школа у небезпеці!".

Близько 12:00 діти залишаються на вулиці, у школах працюють співробітники Національної поліції.

Пізніше стало відомо, що повідомлення про закладеня вибухівки в семи школах, двох вузах та трьох торгових центрах надійшло близько 10:40 7 грудня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Харківській області.

Поліцейські перевіряють повідомлення про мінування. Інформацію про подію зареєстрували у журналах Єдиного обліку територіальних підрозділів поліції, триває перевірка.

Нагадаємо, 6 грудня у Харкові було "заміновано" сім шкіл. Співробітники ГУ Нацполіції перевірили усі навчальні заклади, нічого небезпечного виявлено не було. Лист до шкіл надіслав якийсь "Руслан", який вимагав сім мільйонів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.