Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові знайшли ґвалтівника неповнолітньої дівчини після його смерті

Фото: С. Болвінов.
Злочинця знайшли за результатом ДНК-експертизи.

Харківські поліцейські знайшли збоченця, який згвалтував дівчину, уже після його смерті.

Провину довели за допомогою ДНК. За словами начальника Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергія Болвінова, згвалтування сталося два роки тому. Чоловік вистежив 16-річну дівчину, зайшов за нею до під'їзду.

"Шістнадцятирічна дівчина, притиснута біля ліфту, бачить ніж та чує погрози. 30-річний нападник її зґвалтував та наказав мовчати, бо вб'є. Та дівчина розповіла батькам. Одразу підключається поліція. Знайти збоченця непросто - під опис підходять сотні чоловіків, перевіряють кожного. Також - всіх раніше засуджених за такі злочини. Один з тих, хто потрапляє до поля зору - 30-річний чоловік, вже сидів за зґвалтування та крадіжку", - зауважив Болвінов.

Під час повономашстабної війни сім'я дівчини вихала за кордон, поліція продовжувала пошуки, адже ґвалтівник лишив на тілі дівчини зразки свого ДНК. Коли на озброєнні  криміналістів з'явилася сучасна ДНК-лабораторія, через неї прогнали всі наявні зразки.

"І тут - співпадіння. Спрацював аналіз від рідної сестри одного з ймовірних нападників - саме того 30-річного, раніше засудженого. Виявляється, що вже за чотири місяці після злочину він помер від ковіду. Тому їдемо на цвинтар, до його могили. Ексгумація, зразки ДНК - і наша сучасна техніка видає остаточне підтвердження. Це - він", - написав Болвінов.

Дівчині повідомили про те, як і де знайшли її кривдника. Вона визнала, що їй стало набагато спокійніше.

Слідчі дочекаються остаточних висновків, сформують повідомлення про підозру і закриють справу через смерть злочинця.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.