Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові змінять маршрут тролейбуси

Фото: Харківська міська рада
Зміни внесуть до тролейбусних маршрутів №3 та №7.

На тролейбусній контактній мережі проводитимуть ремонт, тому рух буде заборонений.

У неділю 11 вересня з 12:00 до 14:00 заборонять рух тролейбусів по проспекту Олександрівському — на ділянці від вулиці Садовопаркової до вулиці 12 Квітня. Про це повідомили у Харківській міській раді з посилання на департамент інфраструктури.

У цей час тролейбуси №3 та №7 будуть курсувати за іншим маршрутом.

Тролейбус №3:

  • розворотне коло "вулиця Університетська" — провулок Соляниківський (у зворотному напрямку: вулиця Кузнечна) — провулок Подільський — вулиця Вернадського — проспект Гагаріна — проспект Героїв Сталінграда — вулиця Садовопаркова — вулиця Харківських Дивізій – розворотне коло "Парк "Зустріч";

Тролейбус №7:

  • розворотне коло "Східне" — вулиця Плиткова — проспект Героїв Харкова — бульвар Богдана Хмельницького — вулиця Танкопія — вулиця Ощепкова — станція метро "Армійська"; у зворотному напрямку: станція метро "Армійська" — проспект Героїв Харкова — вулиця Плиткова — розворотне коло "Східне".

Як писав KHARKIV Today, 6 вересня у Харкові відновили тролейбусний маршрут №53. Новий тролейбусний маршрут вирішили запустити через значне збільшення пасажиропотоку від житлового масиву "Горизонт" до станції метро "Індустріальна".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.