Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові затримали угруповання "смотрящие за ХТЗ"

Фото: СБУ.
Організована злочинна група тероризувала харків'ян.

Четверо членів ОПГ ніде не працювали і раніше вже відбували покарання за різні злочини.

Четвертого лютого у Харкові затримали членів угрупування, які називали себе "смотрящие за ХТЗ". Оперативники спецпідрозділів СБУ та Нацполіції провели обшуки одразу за кількома адресами. 

За даними слідства, учасники групи вимагали з мешканців міста грошові кошти під виглядом неіснуючих боргів/, змушували розповсюджувачів наркотиків переходити "під їхній контроль". До потерпілих зловмисники застосовували психологічне та фізичне насильство: били їх, погрожували фізичною розправою над ними та над їхніми родичами.

"Встановлено, що до складу організованої злочинної групи входили четверо ніде не працюючих громадян, кожний з яких раніше вже був неодноразово засуджений за вчинення кримінальних злочинів. Їхній 30-річний ватажок позиціонував себе як так званий "смотрящий" за кримінальним середовищем в одному з районів міста Харкова", — повідомили в УСБУ Харківської області.

За інформацією начальника слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергія Болвінова, угрупування "наглядало" за ХТЗ, але планувало розширити свої "повноваження" і на Салтівку. Під час обшуків у затриманих вилучили наркотики, гроші та інші речові докази. Їм повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене організованою групою). Якщо провина буде доведена, членам банди загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.