Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові затримали двох диверсантів і просять повідомляти про підозрілих людей

Служба безпеки України проводить розслідування.

Чоловіки не змогли пояснити мету перебування у Харкові, теробороні надали підроблені документи.

11 березня під час дії комендантської години біля станції метро "Героїв Праці" представники територіальної оборони виявили двох диверсантів. Під час обшуку у чоловіків знайшли підроблені документи та зброю без дозвільних документів. Про це повідомив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

Під час обшуку у них знайшли документи, мобільні телефони та бойову зброю без відповідного дозволу. При поверхневому огляді документи мали явний вигляд підроблених. Мета свого перебування та наявність зброї пояснити не змогли і були передані співробітникам Служби безпеки України для проведення слідчих дій", — пояснив Олег Синєгубов.

Протягом 16 днів війни територіальна оборона, поліція, Збройні сили України затримують у Харкові диверсантів, які збирають дані про військові об'єкти та розташування постів. Зазвичай це підозрілі особи, які не впевнено пересуваються містом, відмовляються надавати документи, що засвідчують особу, або панікують під час питань про пересування містом. Харків'ян та жителів області просять повідомляти про таких підозрілих осіб.

"Просимо всіх жителів бути пильні та повідомляти правоохоронців, територіальну оборону, Національну гвардію України про підозрілих осіб, яких ви бачите на вулицях, поруч, у будинках. Мета нашої територіальної оборони, зокрема, попереджати злочини. Беріть також у цьому участь", — наголосив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, 10 березня співробітники СБУ затримали у Харкові агента ФСБ. Декілька років тому зловмисник у себе на батьківщині, у Петропавловську-Камчатському, розтратив бюджетні кошти на будівництві доріг. Аби уникнути кримінальної відповідальності, він погодився стати агентом спецохорони — ФСБ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.