Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові затримали шантажистів поліцейського, які розрубали йому машину

Фото: Харьковская облпрокуратура.
Троє підозрюваних знаходяться у СІЗО, але можуть внести заставу.

Зловмисники відправляли повідомлення правоохоронцю з погрозами у розправі і у якості попередження пошкодили дах його автомобіля, встромивши у нього сокиру.

27 липня співробітники Харківської обласної прокуратури повідомили про підозру чотирьом чоловікам за фактом погроз поліцейському і пошкодження його майна.

"Встановлено, що отримання погроз зазначеним поліцейським пов'язано з його професійною діяльністю, оскільки він, як співробітник управління стратегічних розслідувань, займався розкриттям тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема документуванням злочинної діяльності організованих груп, — повідомили у прокуратурі.

Двоє підозрюваних знаходяться під вартою без можливості внесення застави (звинувачення за ч. 1 ст. 14, ст. 348 КК України), ще одному підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 454 тис грн. У прокуратурі не згодні з цим рішенням і збираються оскаржити запобіжний захід.

Під час досудового розслідування слідчі ГУ НП у Харківській області провели обшуки за місцем проживання підозрюваних. Були вилучені мобільні телефони, жорсткий диск та інші докази протиправної діяльності.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.