Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові затримали чотирьох вимагачів 700 тисяч доларів

Фото: Харьковская областная прокуратура
Зловмисники вимагали перереєструвати на них підприємство.

Потерпілий передав більшу частину грошей в готелі Kharkiv Palace, після чого групу вимагачів затримали.

За даними слідства, 24 березня в селищі Панютине (Лозівський район) група висунула вимогу керівнику підприємства перереєструвати належне йому товариство з обмеженою відповідальністю на них. Зловмисники побили чоловіка і сказали, що якщо він відмовить, то постраждають члени його сім'ї. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Там уточнили, наступного дня потерпілий звернувся із заявою на дії вимагачів о прокуратури. Потім він зустрівся з вимагачами. Вони, погрожуючи, повідомили, що потерпілий через не перереєстрацію корпоративних прав на підприємство повинен передати їм 700 тисяч доларів.

"У той же день голова підприємства передав рекетирам 100 тисяч доларів в якості гарантії того, що погоджується на їхні вимоги", — пояснили в прокуратурі.

Вони додали, 14 квітня перебуваючи в готелі Kharkiv Palace, постраждалий передав групі вимагачів 600 тисяч доларів. Відразу після цього чотирьох осіб затримали за ст. 208 КПК України.

Фото: Харьковская областная прокуратура

Зараз правоохоронці вирішують питання про повідомлення про підозру затриманим за ч. 4 ст. 189 Кримінального Кодексу України (вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах).

Фото: Харьковская областная прокуратура

Нагадаємо, 9 квітня в Харкові затримали угруповання, яке вимагало у підприємців гроші за вигадані борги і загрожувало розправою.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.