Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові запускають ліфти, які відключали через війну (графік)

До деяких будинків немає доступу через руйнування.

Ліфти планують запустити до 31 травня у всіх районах.

Співробітники комунального підприємства "Харківміськліфт" запускають ліфти, які відключали під час війни. Роботи розпочали 16 травня у дев'яти районах Харкова. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Обладнання включають після проведення працівниками комунального спеціалізованого підприємства "Харківміськліфт" необхідних пусконалагоджувальних робіт", — сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Лозівській громаді відключили ліфти

Графік включення ліфтів по районах можна знайти тут. Запускатимуть у роботу ліфти паралельно у багатоповерхових будинках усіх районів Харкова.

Шевченківський район (1282 будинки з ліфтами)

У 55 будинках Шевченківського району включили ліфти 16 травня (це будинки на вулицях Дерев'янка, Ахсарова, Людвіга Свободи, Ляпунова, Новгородська, Старицького, проспекті Науки, вулицях Перемоги, Клочківській, Олексіївській, Шатилівській, 23 Серпня). Сьогодні, 18 травня, підключать ліфти ще у 99 будинках. Дата включення поки що невідома у:

  • чотирьох будинках на проспекті Перемоги (немає фази);
  • 11 будинках на проспекті Перемоги, вулиці Ахсарова, провулку Соборному, вулиці Дерев'янка та площі Конституції (пошкодження від снарядів);
  • чотирьох будинках на вулицях 23 Серпня, Шекспіра та Клочківській (капремонт).

Холодногірський район (382 будинки з ліфтами)

16 травня підключили ліфти у 26 будинках (вулиця Золочівська, Полтавський шлях, Волонтерська, Благовіщенська та Іллінська), 17 травня — у 27-ми (Старопрудна, Юннатів, Полтавський шлях, Волонтерська, Благовіщенська, Котляра, Холодногірська). Сьогодні заплановано роботи у 36 будинках.

Слобідський район (665 будинків з ліфтами)

16 травня ліфти були запущені у 33 будинках (бульвар Жасминовий, проспект Гагаріна, вулиця Морозова, Дніпровська, Матросова, проспект Героїв Сталінграда). Наступного дня ліфти заробили ще у 34 будинках. Сьогодні плануються до запуску ліфти у 60 будинках.

Салтівський район (1614 будинків з ліфтами)

Тут підключати до роботи ліфти почали також з 16 травня (вулиця Героїв Праці, Гвардійців-Широнінців, проспект Тракторобудівників, вулиця Руслана Плоходька), 17 та 18 травня роботи триватимуть.

Основ'янський район (363 будинки з ліфтами)

У понеділок співробітники "Харківміськліфту" підключили обладнання у 34 будинках Основ'янського району (проспект Гагаріна, провулок Аптекарський, вулиці Воскресенська та Валдайська), у вівторок —  у 49 (вулиця Валдайська, проспект Гагаріна, вулиця Москалівська). Сьогодні заплановано запустити у роботу ліфти у 24 будинках.

Новобаварський район (399 будинків з ліфтами)

16 травня було запущено ліфти у 31 будинку (вулиці Петра Болбочана, Власенка, Дудинська, Пермська, Дзюби, Академіка Богомольця), 17 травня вдалося підключити ще стільки ж. Сьогодні працюють над запуском 21 ліфта. Наступний графік: 19 травня, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 та 31 травня. У таблиці міськради сказано, що підключення за таким графіком буде проводитись за умови наявності електромеханіків.

Індустріальний район (598 будинків з ліфтами)

Тут також почали відновлювати роботу ліфтів після відключення з 16 травня (вулиця 12 Квітня, Грицевця, проспект Героїв Харкова, 17 та 18 травня роботи триватимуть.

Київський район (1000 будинків з ліфтами)

Першого дня, 16 травня, у цьому районі ліфти запустили у 20 будинках на вулицях Героїв Праці та Валентинівська. Вчора роботи не проводили. Сьогодні планують включити ліфти у 20 будинках на вулицях Академіка Павлова, Героїв Праці та Академіка Барабашово.

У 12 будинках на вулиці Валентинівській не зможуть включити ліфти через відсутність напруги. До будинку на вулиці Героїв Праці, 4-Г немає доступу через попадання снаряда. Також немає доступу до будинку на вулиці Гвардійців-Широнінців. У будинку на вулиці Героїв Праці, 20/321 проводять ремонт обладнання, оскільки було попадання у квартиру.

Немишлянський район (486 будинків з ліфтами)

16 та 17 травня тут було відновлено ліфтове обладнання у будинках на вулиці Благодатна, Амосова, проспекті Героїв Харкова (колишній Московський проспект), Салтівському шосе. Сьогодні плануються до запуску ліфти на вулицях Амосова, Краснодарська, проспекті Героїв Харкова, вулиці маршала Рибалка, Салтівському шосе та вулиці Харківських Дивізій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.