Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові запропонували підняти зарплати патрульним

Наразі патрульні отримують, як водії маршруток та охоронці супермаркетів.

У Харківській області критично не вистачає патрульних поліцейських. Щодня на вулицях міста працює 51 екіпаж поліції, піших патрульних немає.

За десять місяців 2021 року з Патрульної поліції у Харківській області звільнилися у півтора раза більше співробітників, ніж минулого року. Причиною стала низька оплата праці. Про це повідомила начальниця Управління Патрульної поліції у Харківській області Олена Стрижак на виїзному засіданні Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради, яке проходить 22 листопада у Харкові.

"У мене за останні десять місяців звільнилося у півтора раза більше співробітників поліції, ніж за минулий рік. У мене зараз зростає некомплект. Причина... Про це говорили мої керівники, і ми зіткнемося після Нового року з тим, що ми матимемо приміщення Управління, транспортні засоби, але не буде представників поліції. Престижу професії немає через те, що у нас низька заробітна плата, і з укомплектуванням зараз кричуща ситуація. У мене немає піших. Допомогли купити транспортні засоби і департамент патрульної поліції, і обласна рада, і міська рада надала фінанси на ремонт транспортних засобів. Ця проблема вирішена. Я не маю людей, які їздитимуть у цих машинах", — сказала Стрижак.

За підсумками засідання Комітету було ухвалено рішення порушити питання щодо підвищення зарплат патрульним в Україні. Жодних цифр народні депутати не озвучили.

Наразі, за інформацією Олени Стрижак, патрульні заробляють, як охоронці супермаркетів та водії маршрутних автобусів.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 22 листопада, у Харкові проходить засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради. На засіданні мер Харкова Ігор Терехов запропонував провести обмін досвідом між патрульними, керівник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун — замислитись про виховання молоді, голова Харківського апеляційного суду Олена Грошева заявила про критичний брак суддів, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів про причини смертельних дорожньо-транспортних пригод та способи їх зменшення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.