Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові залишили старий тариф на тепло і воду: розпорядження

Розпорядження підписав секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

КП "Харківські тепломережі" доручили застосувати тариф опалювального періоду 2020/2021 років з 6 жовтня.

У Харкові залишать торішній тариф на тепло і гарячу воду. Це стало відомо із відповідного розпорядження секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова від 27 жовтня №872.

"Комунальному підприємству "Харківські теплові мережі" при здійсненні нарахувань за спожиту теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для потреб населення, починаючи з 6.10.2021 та протягом опалювального періоду 2021/2022 років застосовувати тарифи на послуги у розмірі, що діяли для населення наприкінці опалювального періоду 2020/2021 років", — йдеться у розпорядженні.

У документі зазначено, що виконавчий комітет ухвалив рішення щодо встановлення тарифу на рівні минулого опалювального сезону на виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії і гарячої води у 2021/2022 роках, укладеного 30 вересня.

Як повідомили KHARKIV Today у пресслужбі КП "Харківські теплові мережі", тариф на тепло для населення у 2020 році становив:

  • 1539,50 гривні за гігакалорію (з податком на додану вартість) — з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії;
  • 39,38 гривні за один квадратний метр — без лічильників.

Тариф на централізовану подачу гарячої води для населення у 2020 році:

  • 93,22 гривні за кубометр — за умови підключення сушки для рушників до систем централізованого постачання гарячої води;
  • 86,32 гривні за кубометр — без сушки для рушників.

Як писав KHARKIV Today, 30 вересня на засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади при президентові підписали Меморандум, згідно з яким тарифи на гарячу воду і опалення не зростатимуть до кінця опалювального сезону 2021-2022 років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.