Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові за порушення правил дорожнього руху зупинили нардепа

На Сумській зупинили автомобіль Олександра Куницького.

21 листопада на вулиці Сумській патрульні зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль Porsche Panamera харківського народного депутата від партії "Слуга Народу" Олександра Куницького.

Відповідне відео опублікував сам Куницький після того, як у соцмережах з'явилася інформація про те, що його нібито зупинили 22 листопада, коли він їхав на виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

На відео Куницький ознайомлюється з адміністративним протоколом щодо порушення правил дорожнього руху. Після ознайомлення нардеп підписує протокол-копію, яка лишається у патрульного. Патрульний вказує число: "21-ше, сьогодні отримали, 22-го з'явитися".

Як пише "Суспільне" з посиланням на спікера Управління Патрульної поліції у Харківській області Дмитра Гайдука, такий автомобіль справді було зупинено за порушення правил дорожнього руху — вимоги дорожнього знака та порушення рядності, однак у поліції не підтверджують і не спростовують інформацію про власника машини. Гайдук пояснив: ухвалу на водія поки не складали, той попросив відкласти це до вечора, оскільки поспішав. Увечері 22 листопада до поліції замість Куницького приїхав адвокат та попросив відкласти розгляд.

"Поки що є підстави вважати, що особа вчинила адміністративне правопорушення. Є певна процедура. Якщо водій з якихось причин не може на місці бути присутнім під час складання матеріалу про адмінпорушення, потрібна юридична допомога, прийшов адвокат із проханням перенести", — сказав Гайдук. 

Куницкий

Згодом відео з Управління Патрульної поліції оприлюднив депутат Харківської облради Анатолій Козловський. Депутат стверджує, що Куницький поспішав цього дня на виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

З відео зрозуміло, що до Управління прийшов адвокат, який просив відкласти розгляд справи на 30 листопада.

"З датою призначення розгляду справи не згоден. Прошу відкласти її на більш тривалий час, достатній для підготовки до розгляду справи. Пропоную призначити справу до розгляду на 30.11.2021 року 11:00", — зачитав із заяви адвокат.

Як писав KHARKIV Today, 22 листопада у Харкові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

На засіданні мер Харкова Ігор Терехов запропонував провести обмін досвідом між патрульними, керівник Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун — замислитись про виховання молоді, голова Харківського апеляційного суду Олена Грошева заявила про критичний брак суддів, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів про причини смертельних дорожньо-транспортних пригод та способи їх зменшення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.