Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові викрили прихильника Росії, який евакуювався через новий наступ

Фото: ГУ Нацполіції у Харківській області
Чоловіку дуже кортіло повернутися до часів радянщини.

Прихильник Росії виїхав із Липців перед новим наступом у травні 2024 року.

Слідчі оголосили підозру 62-річному жителю села Липці у Харківському районі, який публічно заперечував збройну агресію Росії проти України та агітував односельців отримувати російські паспорти. Чоловік розповідав про "братские народы" та заявляв, що російські військові нібито ніколи не били по об'єктах цивільної інфраструктури у Харкові та області.

У Харківській обласній прокуратурі навели один із висловів чоловіка: "Зовсім скоро росіяни звільнять всю територію України. Військовослужбовці Російської федерації завжди ставилися до українців люб'язно, допомагали, і уже скоро все буде як раніше в СССР, мене вже задовбали ці бендерівці".

У травні цього року, коли росіяни почали новий наступ на півночі Харківської області, чоловік евакуювався до Харкова, де його і викрили. Підозру чоловікові сформували за ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

з

Як писав KHARKIV Today, судитимуть харків'янку, яка закликала приєднувати території України до РФ. Пропагандистка записала відео про приєднання української землі до Росії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.