Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові ввели аварійні відключення світла (оновлено)

Фото: KHARKIV Today
По області обмежень немає.

Обмеження світла діятимуть орієнтовно до 13 години.

14 березня у Харкові ввели графіки аварійних відключень. По області вони не застосовані. Вимикати світло можуть у будь-якому районі Харкова в залежності від ситуації з електропостачанням. Про це повідомив KHARKIV Today начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами компанії "Харківобленерго" Володимир Скічко.

"По місту Харкову ми застосовуємо графіки аварійних відключень для стабілізації ситуації в електромережі. По області ні. У нас зараз все, що відбувається негативного — якщо є низька напруга періодами, відключення, які ми вимушені застосовувати, то це пов'язано виключно з останнім ракетним обстрілом", — сказав Володимир Скічко.

Рішення щодо аварійних відключень ухвалюють диспетчери "Харківобленерго". Дізнатися інформацію про відключення світла за адресами можна за посиланням тут.

У компанії "Укренерго" також попереджають про застуосування погодинних графіків у Харківській області.

UPD Станом на 12:45 у Харкові принили діяти аварійні обмеження, повідомили в "Харківобленерго".

Нагадаємо, востаннє Росія завдала масованого ракетного удару по Харківській області 9 березня близько 4:00. Ракетами окупанти вдарили по об'єктах критичної та цивільної інфраструктури, будинках. Після ракетної атаки Харків залишився повністю знеструмленим, по області світло частково було. Світло у Харкові повністю відновили 11 березня.

У ДТЕК повідомили, що у Харкові були пошкоджені дві підстанції, які використовуються для передачі електроенергії, й кількість електроенергії, яка надається Харкову, значно обмежена. Відновлювальні роботи можуть тривати близько тижня.

Метро у Харкові запустили 12 березня, однак потяги тимчасово не курсували. У Харкові розробили нову схему роботи муніципальних автобусів, яка впроваджується під час знеструмлення наземного електротранспорту. Автобуси, трамваї й тролейбуси планують запустити у середу 15 березня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.