Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові встановили укриття з картинами мирного життя

Фото: Нова Пошта.
Бетонне сховище знаходиться в Слобідському районі, скористатися ним може будь-хто.

У Харкові з'явилося укриття, яким можуть скористатися не тільки відвідувачі "Нової Пошти". За необхідності тут можна перечекати повітряну тривогу.

Слідом за Миколаєвом у Харкові, який постійно обстрілює Росія, відкрили бетонне укриття біля одного з відділень у Слобідському районі. Це частина проєкту "Save Place UA". Укриття виготовили із залізобетонного каркасу. Усередині є все необхідне для людей, які прийдуть сюди перечекати небезпеку.

Усередині є лави, розетки, освітлення, обігрівачі та кулери з водою. Також споруда оснащена генератором та старлінком.

"Пригадуючи обстріл центру Вінниці на початку серпня, я задаюсь питанням: а якби в місті були подібні укриття, скільки життів вдалось би врятувати? Ми вже придбали такі для Миколаєва. Наступним буде Херсон", — розказав директор філії "Нової пошти" у Харкові Олексій Агілов.

На стінах укриття — мирне життя та візитівки міста: колесо огляду, Харківський національний театр опери та балету, Дзеркальний струмінь.

Раніше компанія власним коштом звела укриття біля зупинки громадського транспорту в Корабельному районі Миколаєва, який потерпає від обстрілів Росії.

Нагадаємо, Росія не раз обстрілювала відділення "Нової пошти" у Харкові, де люди з 24 лютого отримували гуманітарну допомогу. 24 березня під час обстрілу відділення на Салтівці загинули шестеро людей, ще 15 були поранені.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.