Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові вшанували пам'ять загиблих захисників України

Фото: ХОГА
Соняшник став символом пам'яті про загиблих під Іловайськом.

У День пам'яті захисників України харків'яни поклали квіти на могили загиблих у російсько-українській війні.

Чиновники, представники духовенства, ветеранських організацій, а також рідні і друзі військових, загиблих на Донбасі, вранці поклали квіти до пам'ятника Захисникам України на однойменній площі та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Ще один траурний захід пройшов на Алеї Слави 18-го кладовища. Чиновники і рідні загиблих поклали квіти на могили героїв. Мати загиблого воїна Тетяна Бєляєва прийшла вшанувати пам'ять свого сина Івана, який був старшим солдатом у 54-у окремому розвідувальному батальйоні.

"Мій син у 2015 році був на Майдані, потім він навчався у Львові. А у 2017 році підписав контракт і пішов на схід. 1 вересня 2018 загинув. Ми його всі пам'ятаємо, любимо, всі друзі. Вирішили сьогодні, у День захисника України, його відвідати", — передає слова Тетяни Бєляєвої прес-служба ХОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не вийшли з Іловайського котла

Зараз на Харківщині — більше 18 000 учасників АТО / ООС, у яких є посвідчення учасника бойових дій.

29 серпня в Україні — траурний день. На цей час у 2014 році припали найзапекліші бої за Іловайськ. У результаті українські частини потрапили в оточення російських окупаційних військ, загинуло 366 українських вояків, 429 були поранені, 300 потрапили у полон. Серед тих, хто не вийшов з "Іловайського котла", — більше десяти чоловік родом з Харківської області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.