Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові водіям нових автобусів обіцяють платити 18 000 гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Потрібно знайти більше 50 водіїв з правами категорії "D".

На турецькі автобуси Karsan терміново потрібні водії.

"Салтівське трамвайне депо" шукає водіїв на нові червоні автобуси. Було більше 100 вакансій, 54 з них закрили, залишилося приблизно стільки ж. Потрібні водії транспортних засобів категорії "Д" з досвідом роботи. У Центрі зайнятості готові розглядати і водіїв інших категорій (крім "А", яка дає право тільки на водіння мотоцикла), але їм доведеться перенавчатися далеко від Харкова — у місцевому Центрі профтехосвіти таких курсів немає.

"Є можливість організувати підвищення кваліфікації у Рівненському центрі профтехосвіти. Термін навчання складає 2,5 місяці. Спрямовуються особи з повною загальною середньою освітою, які пройшли медичний огляд за формою № 086 / о та мають посвідчення водія категорії "В","С" або "ВС" і стаж роботи водієм в одній з категорій не менше 3 років", — розповіли KHARKIV Today в обласному Центрі зайнятості.

Водіям з досвідом обіцяють зарплату у 18 тисяч гривень, решта будуть отримувати трохи менше — на скільки саме, у Центрі зайнятості не уточнили. Всі без винятку водії зможуть безкоштовно їздити у тролейбусах і трамваях і не платити за комунальні послуги. Іногороднім знайдуть місце у гуртожитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автобуси з Туреччини виходять ще на чотири харківських маршрути

З 54 водіїв, яких вже знайшли на нові автобуси, 16 працевлаштувалися через обласний Центр зайнятості. Процес не завжди проходить гладко.

"Є такі, які попрацювали трохи і звільнилися. Водії звикли працювати з готівкою, а тут все по-іншому, безготівковий розрахунок, їм це незвично", — розповів KHARKIV Todaу заступник директора обласного Центру зайнятості Анатолій Толстих.

У нових автобусах, дійсно, водіям не передають гроші за проїзд. Пасажири розплачуються тільки за допомогою електронного проїзного E-ticket.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.