Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відремонтують пам'ятку архітектури, яка постраждала від обстрілів

Фото: Сергій Бобок/Харків Times
Школа ім. Короленка постраждала від авіаудару 2 березня.

Пам'ятку архітектури в центрі Харкова, де знаходиться спеціалізована школа ім. Короленка для дітей з порушеннями зору, відремонтують за 12,9 млн грн.

Про це повідомляє "Харківський антикорупційний центр" з посиланням на  сайт “Прозорро”. Протиаварійні ремонтні роботи виконуватиме ТОВ “СК СТС” на замовлення Департаменту капітального будівництва Харківської ОВА. Власниками ТОВ “СК СТС” є Андрій Сукесов та Сергій Кудрявцев.

Школа ім. Короленка постраждала внаслідок ракетного удару по центру Харкова 2 березня 2022 року. У будівлі на Сумській, 55 вилетіли вікна і двері, було поранено директора.

Усього на будівництво та відновлення навчальних закладів в Харківській області необхідно 1,47 млрд гривень. 11 млн грн. планується витратити на капітальний ремонт Харківської санаторної школи № 11, 30 млн грн. – на ремонт обласної спеціальної школи № 12. 15 млн грн. потрібно для проведення ремонту Харківського фахового коледжу спортивного профілю. Близько 14 млн грн. потрібно для ремонту санаторної школи №13.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.