Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 червня, 2021 - 07:44

У Харкові відремонтують берегову лінію і встановлять антивандальні урни

Иллюстративное фото: KHARKIV Today
Капітально відремонтують зелену зону до кінця 2022 року.

Після ремонту вздовж берега Лопані з'являться антивандальні урни, квітник і газони трьох видів.

У Харкові проведуть капітальний ремонт території зеленої зони вздовж лівого берега річки Лопань, навпроти Лопанської набережної, 2/2. Управління екології та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради планує витратити на капремонт 17 376 201 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Судячи з карти, навпроти Лопанської набережної, 2/2 знаходиться Сергіївська площа.

ремонт

У списку — 113 найменувань робіт. Фірма-підрядник проведе демонтаж щебеневих покриттів, бортових каменів, вирівнювання шарів, облаштування дорожніх корит, нових покриттів, гранітних блоків, бетонних фундаментів, монтаж металевих антивандальних урн (25 штук).

Потім будівельники облаштують корита під газон і квітники, посіють партерний, мавританський і звичайний газони, завезуть родючий ґрунт. Також заплановані роботи з трубами і електричними системами.

Згідно з документацією, завершити роботи з капітального ремонту повинні до 31 грудня 2022 року. Подати документи для участі в аукціоні фірми можуть до 24 червня.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці травня у Харкові почали впорядковувати територію уздовж Сергіївської площі — від Соборного узвозу до вулиці Полтавський шлях. До Дня незалежності там встановлять стелу з державним прапором. Проєкт стали розробляти на початку березня 2021 року, на сесії облради виділили бюджету Харкова 10,5 мільйона гривень на це, інші кошти спрямують з держбюджету. Тендер оголосили на початку квітня, сума склала 25 754 233 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.