Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відновили водопостачання після обстрілу

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Роботи з відновлення водогону тривають.

Аварію на пошкоджених мережах усунули.

Співробітники комунального підприємства "Харківводоканал" повністю відновили водопостачання споживачам у Слобідському районі, де через ракетний удар був пошкоджений водогін. Однак ремонтувати каналізаційний колектор продовжують.

"Унаслідок обстрілу було виведено з ладу ділянку водопровідної магістралі діаметром 250 мм. У ході ремонтних заходів пошкоджену ділянку замінили. Роботи щодо усунення аварійної ситуації на каналізаційному колекторі продовжуються", — повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал" із посиланням на директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" Миколу Заваду.

Як писав KHARKIV Today, близько 6:00 21 вересня росіяни запустили по Харкову шість ракет С-300. Під обстрілом опинився Слобідський район. Постраждали троє цивільних чоловіків. Пошкоджена виробнича будівля цивільного підприємства, вікна у відділенні екстреної медичної допомоги, житлові будинки, водогін. Також було влучання у дорогу.

Без води залишилася лікарня та будинки на декількох вулицях у приватному секторі. Лікарню вдалося під'єднати до водопостачання, однак не від цього водогону. Жителям підвозили воду автоцистернами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.