Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відновили розмальовані погруддя молодогвардійців

Фото: "Деколонізація. Україна"
Червону фарбу стерли з постаментів.

Комунальники відмили погруддя молодогвардійців від червоної фарби.

Алея із пам'ятниками восьми молодогвардійцям знаходиться біля гімназії по вулиці Культури. 7 лютого на постаментах з'явилися написи — "Геть" і "Міф", самі погруддя були облиті червоною фарбою. Харківські активісти вимагали від міської ради демонтувати радянські пам'ятники.

"Це питання кількох комунальників та двох годин роботи. Тут навіть витрат не потрібно. Чого чекає міська влада?", — зазначили активісти проєкту "Деколонізація. Україна".

Однак зараз пам'ятники відновлені. Написи на постаментах стерли та покрили їх новою фарбою. Активісти обіцяють продовжувати боротьбу з радянськими об'єктами.

"Обмальовані закликами демонтажу погруддя молодогвардійцям у середмісті Харкова відновили, а постаменти пофарбували свіжою фарбою. Ми натяк зрозуміли. Далі будуть кувалди і троси. Лагідні натяки для міської влади закінчилися. Тепер буде лише сила", — зауважили у Telegram-каналі "Деколонізація. Україна".

Як писав KHARKIV Today, у Немишлянському районі Харкова демонтували погруддя комсомольців. Алея із пам'ятниками радянським діячам була розташована на подвір'ї закладу освіти на бульварі Богдана Хмельницького. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.