Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкривається новий ресторан швидкого харчування

Фото: KHARKIV Today.
Це п'ятий ресторан мережі швидкого харчування KFC у Харкові.

Ресторан міжнародної мережі комунального харчування відкриється на Холодній горі.

16 грудня у Харкові відкривається п'ятий ресторан мережі KFC за адресою Полтавський шлях, 144а/1, поряд зі станцією метро "Холодна гора". Напередодні все було готове до прийому перших відвідувачів: у залі вивішено меню, останні приготування біля експрес-вікна для видачі замовлень.

Трохи раніше до цього ресторану набирали персонал. У молоду команду шукали співробітників на кухню, у зал і на касу та обіцяли зарплату двічі на місяць, а також премії та подарунки.

Нагадаємо, 15 грудня у Харкові закрився перший ресторан швидкого харчування іншої торгової марки — McDonald's на площі Павлівській.

"Шановні гості! 15 грудня 2021 року — останній день роботи нашого ресторану. Дякую, що були з нами", — попрощався ресторан із відвідувачами. McDonald's на площі Павлівській, 6 (тоді ще Рози Люксембург) відкрився у 1997 році. Цей ресторан швидкого харчування став першим у Харкові та третім в Україні. 17 жовтня на платформі OLX розмістили оголошення про здачу в оренду приміщення площею 650 кв.м, де розташований цей McDonald's. За оренду просили 13 тисяч євро (майже 400 тисяч гривень).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.