Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили центр допомоги дітям

Фото: ХОВА
Працює Регіональний центр психологічної допомоги дітям.

У центрі можна отримати психологічну допомогу та трохи підтягнути шкільні предмети.

4 червня у Харкові презентували Регіональний центр психологічної допомоги дітям. На презентації була перша леді України Олена Зеленська.

Психологи цього центру допомагають подолати стрес і пережити травматичні події. Вони застосовують арттерапію, гру та інші методики. Окрім цього, при центрі працює дитячий мультифункціональний центр "Спільно" від ЮНІСЕФ, де можна записати відеоуроки. У центрі також надають допомогу дітям, які постраждали від дій російських загарбників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові відкрили безпечні простори для дітей

"Мультимедіакімната для записів відеоуроків і подкастів — справжня мрія сучасних "мультимедійних" дітей. Ця унікальна й водночас доступна всім опція є в Харківському регіональному центрі психологічної допомоги дітям, де діє Дитячий мультифункціональний центр "Спільно" від ЮНІСЕФ. Тут створено всі умови для школярів, які змушені навчатися онлайн, але не мають для цього необхідних засобів", — розповіла Олена Зеленська.

Також у центрі є цифровий навчальний простір. Він розрахований на дітей від шести до 12 років. Для дітей проводять уроки з математики, мови та природничих наук. Скористатися ним можуть не лише діти, а й вчителі.

"Тут є комп'ютери, камери та інше обладнання, яке дозволяє створювати відео, подкасти, презентації. Студія доступна як для вчителів для проведення онлайн-занять, так і для молоді. А для батьків, які привели своїх дітей до центру, діє зручний коворкінг", — розповіли у ХОВА.

Харківський регіональний центр психологічної допомоги знаходиться по вулиці Сумській, 54. Працює з 10:00 до 19:00.

Як писав KHARKIV Today, 18 квітня по вулиці Клочківській, 93 у Харкові відкрили Центр розвитку громадянського суспільства. У ньому проводять тренінги для переселенців, волонтерів і всіх охочих. Там безоплатно навчають мовах, роботі з персональним комп'ютером, домедичній допомозі та розповідають про мінну небезпеку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.