Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили пункти прийому допомоги під час війни (адреси)

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Допомога харків'янам та переселенцям приймають у десяти пунктах.

Пункти прийому допомоги працюють у районних територіальних центрах надання соціальних послуг.

У Харкові відкрили пункти прийому допомоги харків'янам та переселенцям, які втратили житло через обстріл. Окрім таких пунктів, передати допомогу можна до Харківського центру реінтеграції безпритульних. Там приймають одяг, предмети побуту та домашнє начиння. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Ви можете принести на допомогу харків'янам одяг, предмети побуту, домашнє начиння та інше. Ми пам'ятаємо досвід роботи і наскільки це було важливо, коли допомагали з речами переселенцям із Луганської та Донецької областей. Просимо всіх небайдужих приєднатися до цієї важливої ​​та доброї акції", — наголосила заступник харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Пункти прийому допомоги працюють у всіх дев'яти районах Харкова – Індустріальному, Київському, Московському, Немишлянському, Новобаварському, Основ'янському, Слобідському, Холодногірському та Шевченківському.

АДРЕСИ, ГРАФІК РОБОТИ ТА КОНТАКТИ:

помощь
Адреси: Харківська міська рада

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 28 травня, у Харкові відкрито 14 пунктів видачі гуманітарної допомоги. Пункти працюють до 16:00. Адреси можна знайти тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.