Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили два Центри рекрутингу до ЗСУ

Фото: Олег Синєгубов
У таких Центрах не роздають повістки, а інформують про вакансії.

У Харкові відкрили два Центри рекрутингу української армії.

Це цивільні консультативно-інформаційні офіси. Тут проконсультують у питаннях служби у ЗСУ, зокрема нададуть повний перелік вакансій у підрозділах, допоможуть заповнити анкету, за бажанням обрати посаду та військову частину й приєднатися до Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Рекрутери пропонують різні вакансії: від кухаря, водія, ремонтника, фінансиста, медика до піхотинця, оператора безпілотних літальних апаратів. Мінімальна зарплатня на запропонованих посадах 20 000 гривень. Зараз можна укласти строкові контракти та контракти до оголошення демобілізації.

"На сьогодні доступна велика кількість вакансій у військових частинах ЗСУ, Національної гвардії України, Державній прикордонній службі, ТРО. Це оператори БПЛА, водії, спеціалісти з ремонту техніки, медики тощо. Всі вони відкриті як для чоловіків, так і жінок. Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить від 20 тисяч гривень. Крім цього, виплачується додаткова винагорода залежно від місця проходження служби", — повідомив уповноважений Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що Центри рекрутингу не належать до структур територіальних центрів комплектування та соцпідтримки, рекрутери не є військовими та не можуть видавати повістки.

"Важливо: у рекрутинговому центрі не вручають повісток і не збирають особисті дані без згоди й потреби. Така ініціатива — це продовження реформи системи набору до лав війська. Спільно з Міноборони й громадами й надалі поступово працюватимемо над тим, щоб популяризувати рекрутингові центри, збільшити їх кількість та охоплення по всій області", — зазначив Синєгубов.

Детальну інформацію можна дізнатися за номером телефону: 0 800 300 441 (безкоштовно). 

Як писав KHARKIV Today, у 92-й бригаді вирішили самостійно зайнятися пошуком новобранців та відкрили в Харкові рекрутинговий центр. У ЗСУ більше не покладаються виключно на мобілізацію від територіальних центрів комплектування. Бригади почали власноруч набирати та готувати добровольців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.