Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові утричі скоротили витрати на озеленення

Висадка та догляд за рослинами коштуватиме містянам 27 мільйонів гривень.

Перелік послуг із догляду за рослинами скоротили утричі.

Нинішнього, 2024 року Департамент житлово-комунального господарства Харківської міськради оголосив закупівлю послуг з озеленення територій та утримання зелених насаджень на загальну суму 27 млн грн.

Про це Харківській антикорупційний центр дізнався з системи публічних закупівель “ProZorro”.

"Це майже втричі менше, ніж місто витратило на ці послуги у 2023 та в позаминулому роках. Минулого року витрати склали 80,2 млн грн, у 2022-му (протягом 21 лютого – 31 грудня) – 68,7 млн грн", — зауважили експерти ХАЦ.

У порівнянні з договором 2022 року, утричі скоротився перелік послуг (замість 93 — тепер усього 30). Залишилось такі: очищення, прополювання, викошування газонів, омолоджування кущів та чагарників, знесення та вирубування самосійних дерев, догляд за квітниками, поливання рослин.

Зауважимо, у липні минулого року департамент ЖКГ Харківської міськради оголосив закупівлю на 48,3 млн грн на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень, але потім цей тендер скасували.

Як писав KHARKIV Today, Держпром запланував висадити тюльпанів на 300 000 гривень до кінця грудня. "Держпром" купив відповідну послугу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.