Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові у батьків забрали дворічну дівчинку

Дитину відвезли до лікарні.

Дівчинка жила в антисанітарних умовах і була голодною.

Поліцейські і соціальні працівники забрали у 34-річної жінки та 43-річного чоловіка дворічну дочку, яка проживала у неналежних умовах. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області.

Раніше до поліції звернулася 34-річна жінка і повідомила, що її з дочкою побив чоловік. Прибувши на виклик, поліцейські виявили антисанітарію у будинку.

"Під час огляду приміщення виявили антисанітарні умови проживання дворічної дитини: дівчинка була недоглянутою, відсутнє необхідне харчування", —  пояснили у поліції.

Відносно 43-річного чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі) Кодексу України про адміністративні правопорушення та виписали терміновий заборонний припис на десять днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смерть трирічного хлопчика у Харкові: Ювенальній інспекторці оголосили вирок

На жінку склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дитину вилучили та доставили до харківської лікарні, де її оглядають лікарі.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці травня в Основ'янському районі у жінки забрали дітей двох і восьми років, які були брудні й голодні. Жінку застали у стані алкогольного сп'яніння і з п'ятьма чоловіками.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.