Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові треба наново будувати школу, яка згоріла під час війни

Фото: KHARKIV Today.
Від окупантів у місті постраждали 108 шкіл.

На будівництво знадобиться 7-8 місяців.

Мер Харкова Ігор Терехов показав заступнику голови Офісу президента Кирилу Тимошенку зруйновані школи та житлові будинки у місті. Тимошенко пообіцяв фінансову та іншу допомогу з боку держави щодо відновлення Харкова. Про це повідомили у міськраді. Найбільше за час війни постраждала школа №134 на вулиці Шевченка, вона майже повністю згоріла.

"Весь мікрорайон, який тут є, це приватний сектор, великі житлові будинки — це єдина школа у цьому мікрорайоні. Тобто її у будь-якому разі потрібно, ну, ви бачите, зносити її доведеться. Тут новий стадіон, він теж постраждав, його ми відремонтуємо. Цю школу доведеться наново повністю будувати", — розповів Харківський міський голова.

За словами Терехова, згорілу школу нещодавно реконструювали.

"Фасад був хороший, все було, і котельня, і все. Дуже хороший спортивний комплекс, бо весь мікрорайон сюди ходив завжди", — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліцей неподалік Харкова просить допомоги на відновлення після вибуху

Мер Харкова повідомив, скільки часу займе будівництво школи.

"На жаль, великий конструктив, десь 7-8 місяців нам доведеться будувати. У нас 108 шкіл тією чи іншою мірою постраждало", — повідомив Терехов.

Кирило Тимошенко назвав головним завданням відновлення житла та шкіл.

"Це головне завдання — відновити максимальну кількість житла до опалювального сезону та школи запустити до 1 вересня", — поінформував заступник голови Офісу президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де у Харкові будуватимуть нові будинки для жителів Північної Салтівки

Нагадаємо, 27 лютогоя окупанти зайшли до будівлі школи № 134 (район станції метро "Київська"). У другій половині дня вона загорілася, через обстріл рятувальники не могли приступити до гасіння, школа повністю вигоріла. У цій школі навчався командир одного із підрозділів тероборони Харкова Костянтин Немічев.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.