Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові транспортні засоби і людей, які порушать комендантську годину — ліквідують

У місті боротьба із диверсантами.

У Харкові активно працюють диверсійні групи, вони ставлять мітки на житлових будинках.

Тих, хто порушить комендантську годину в Харкові, вважатимуть за диверсанта і ліквідують. Наступ диверсійних груп відбивали всю ніч. Про це заявив голова військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"Ніч, яка пройшла була складною. Ми відбивали наступ диверсійних груп, які працювали по житлових будинках, ставили мітки для артилерійських залпів і для можливої висадки десантних груп. З огляду на це керівництво країни прийняло рішення ввести комендантську годину з 18:00 до 6:00 ", — сказав Олег Синегубов.

Під час комендантської години на вулицю можна виходити тільки для пересування в укриття.

"Прошу звернути увагу, пересування по місту Харкову повністю буде заборонено. Будь-які автотранспортні засоби, не військові, які будуть без спеціальних військових розпізнавальних знаків, будуть ліквідовуватися. Також будь-яка людина, яка перебуватиме на вулиці, яка не буде ідентифікована як військовослужбовець Національної поліції або Національної гвардії також буде ліквідовуватися. Це для того, щоб знищити диверсійні групи, які працюють у місті Харкові", — пояснив голова військової адміністрації регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові затримали диверсантів

Нагадаємо, у Харкові діють російські коригувальники. Ці люди ставлять мітки та можуть навести вогонь на житлові будинки або показати дорогу ворогові. Жителів просять повідомляти до поліції та тероборони про підозрілих людей або затримувати їх.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.