Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові та області розчищають дороги від снігу (фото)

Фото: Харківська міська рада
Із самого ранку сніг прибирають співробітники "Харківзеленбуду".

Водії великогабаритного транспорту можуть скористуватися майданчиками для відстою.

18 листопада у Харкові співробітники спеціалізованого комунального підприємства "Харківзеленбуд" розчищають дороги від снігу. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Із самого ранку підприємство піклується про безпечне пересування містом всіх мешканців. Так, наразі в усіх парках, скверах та червоних лініях прибирають сніг та розчищають шлях для пішоходів", — розповіли у міськраді.

Також розчищення снігу триває у Балаклійській громаді, аби забезпечити доступ до об’єктів соціальної сфери та проїзд транспорту. Розчищають дороги й тротуари десять одиниць техніки. У Балаклійській міській раді нагадали мешканцям про утримання у належному стані територій біля будівель.

"Звертаємо увагу жителів громади, керівників підприємств, установ, приватних підприємців, що для безпечного пересування пішоходів тротуарами та дорогами, відповідно до Правил благоустрою населених пунктів громади, ви повинні забезпечувати постійне утримання в належному стані прилеглу територію біля своїх будинків, установ, підприємств, офісів та магазинів", — звернулися у Балаклійській міськраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорожники відновлюють шість автошляхів від наслідків війни

За інформацією "Укравтодору", вчора, у перший день негоди, на дорогах України працювало понад 100 одиниць спецтехніки та майже 200 працівників. Покриття доріг у більшості областей було мокре. В Україні запрацював Штаб із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

В "Укравтодорі" нагадали, що отримати інформації про стан проїзду автошляхами можна у контакт-центрі за номером телефону: +38 067 400 60 80 (цілодобово).

"Всі звернення автоматично скеровуються до Служб автомобільних доріг в областях та відповідальних підрядних організацій, які обслуговують відповідну ділянку дороги", — розповіли в "Укравтодорі".

Також водії великогабаритного транспорту можуть скористуватися майданчиками для відстою, розташованими вздовж державних доріг. Знайти такі майданчики можна за посиланням тут.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.