Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові та області оновили графік відключень світла

Фото: KHARKIV Today
Змінений графік діє із 17 по 20 травня.

Новий графік погодинних відключень електрики діятиме з 17 травня до з 20 травня.

Внести зміни  довелося через складну ситуацію в об'єднаній енергетичній системі країни. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"Погодинні відключення будуть діяти в період з 5 до 23 години", — пояснили у "Харківобленерго".

Зазначимо, попередній графік був розроблений на 16-20 травня. Однак за цим графіком, світло мали вимикати із 6:00 до 00:00. В оновленому графіку відрізняється лише період відключення світла, усе інше залишається незмінним.

Електропостачання, як і раніше припинятимуть на три години на день для кожної із груп. Усього у графіку визначено 12 груп.

Для того, щоб зрозуміти час відключення електропостачання, необхідно знати свою групу. Знайти групу можна в офіційному каналі компанії "Харківобленерго". У переліку потрібно знайти свою вулицю: відкрити PDF-файл, натиснути значок "лупа" на верхній панелі або комбінацію клавіш — Ctrl + F, у пошуку ввести назву вулиці та подивитися, в якій групі вона знаходиться. Після цього слід шукати час відключення електрики на графіку (наведений нижче) відповідно до своєї групи.

У графіку є позначення різними кольорами:

  • червоний колір — відсутнє електропостачання,
  • жовтий — оперативні перемикання,
  • зелений — відключення відсутні.
з
Графік: "Харківобленерго"

Нагадаємо, цього тижня по всій Україні вводили аварійні відключення електрики. Дефіцит електроенергії в енергосистемі країни був пов'язаний із пошкодженням та руйнуванням обладнання та мереж через російські обстріли і зростанням споживання через похолодання.

Як писав KHARKIV Today, на вокзалі у Харкові вимикають підсвітку, аби заощадити електроенергію. Енергосистема країни досі повністю не відновлена після російських ударів по об'єктах енергетики.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.