Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові та області додатково вимикатимуть світло

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Електрики не буде по чотири години уночі.

Світло вимикатимуть у споживачів вісьмох груп, чотирьох груп відключення не торкнеться.

Опівночі 20 квітня у Харкові та області введуть додаткові відключення електроенергії. Вони діятимуть до 8:00. Відключення застосують на час аварійного ремонту обладнання в об'єднаній енергетичній системі. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

Зазначимо, світло будуть вимикати у період із 00:00 до 8:00, проте у кожної групи споживачів — у різний час. Це будуть групи, які "Харківобленерго" розробило ще 16 квітня.

Для того, щоб зрозуміти, коли у вас не буде електрики, потрібно знати свою групу (знайти її можна тут, треба шукати у переліку свою вулицю) і скористатися таблицею нижче. У таблиці вимкнення світла на 20 квітня є вісім груп на відміну від таблиці, оприлюдненої раніше. Це означає, що вимикати світло у груп із дев'ятої по дванадцяту не будуть. Електропостачання припинятимуть на чотири години.

"До вашої уваги — таблиця з годинами вимкнень. Нагадаємо, червоним кольором виділено години без світла для вашої групи, жовтим — години, в які електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі", — пояснили у "Харківобленерго".

з
Графік: "Харківобленерго"

Як писав KHARKIV Today, до 20 квітня у Харкові та області запроваджений новий графік погодинних відключень світла. У ньому є 12 груп, у кожній світло вимикають на три години. Знайти графік погодинних відключень можна за посиланням тут, групи відключень — тут.

Проте 19 квітня у Харкові збільшили графіки вимкнення світла, частину області аварійно відключили. "Укренерго" проводить роботи на мережах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.