Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові судитимуть експоліціянтку-зрадницю

Фото: Харківська обласна прокуратура
1
Колишня поліціянтка перебуває у розшуку.

Зрадниця добровільно працювала на окупантів у Куп’янську за 60 тисяч рублів на місяць.

Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо експоліціянтки за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідство встановило, що старший оперуповноважений відділу кримінальної поліції Куп’янського РВП ГУНП в області у червні минулого року зрадила присязі та з власної ініціативи пішла на співпрацю з ворогом.

В окупованому Куп‘янську зрадниця чергувала у незаконному правоохоронному органі, патрулювала вулиці, оформлювала заяви про злочини і події відповідно до російського законодавства.

"Згодом жінка вже офіційно стала "и. о. старшего оперуполномоченного отдела уголовного розыска" в "УВД ВГА Харьковской области". На цій "посаді" вона переважно займалась заведенням розшукових справ відповідно до російського законодавства", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Згодом жінку підвищили до "старшего оперуполномоченного отдела уголовного розыска Отдела полиции №1 (дислокация г. Купянск)".

Обвинувачену вже звільнено з органів Національної поліції України. Нині вона перебуває у розшуку. 

Обвинувальний акт розглядатимуть у Червонозаводському районному суді м. Харкова.

Як писав KHARKIV Today, експоліцейська з Харківщини охороняла "Перший дзвоник" в окупованій школі. Жінці заочно оголосили підозру.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.