Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові створять реєстр знищених та пошкоджених під час війни будинків

Ілюстративное фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
З 24 лютого постраждали 3500 будинків.

У міськраді зроблять перелік потенційно аварійно-небезпечних об'єктів.

Реєстр житлових будинків, пошкоджених та знищених внаслідок бойових дій, терористичних актів та диверсій, спричинених війною, опублікують на сайті Харківської міськради. Таке рішення було ухвалено на засіданні виконкому. Списки починають формувати. 

"Рішення про здійснення першочергових робіт та заходів щодо ліквідації наслідків збройної агресії Росії, пов'язаних з пошкодженням будівель та споруд, ухвалили на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. Відповідно до рішення, спочатку всі пошкоджені об'єкти житлово-комунального господарства, соціальної сфери та інші будуть оглянуті, а за підсумками — сформовані відповідні списки", — розповіли у Харківській міськраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян на якийсь час розселятимуть до гуртожитків вишів та коледжів

За рішенням Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій будуть затверджені переліки потенційно аварійно-небезпечних об'єктів, де потрібен частковий демонтаж окремих частин та/або конструкцій та тих, що підлягають ліквідації. Списки обіцяють скласти з термінами та черговістю робіт.

Нагадаємо, з початку війни у Харкові було зруйновано 3500 будинків. Не підлягають відновленню 500 багатоповерхових будинків (зокрема 9- і 16-поверхових).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.