Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові стали більше хворіти на коронавірус літні люди і вагітні

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Велика кількість літніх людей у важкому і вкрай важкому стані.

При лікуванні пацієнтів з "Дельтою" частіше використовують антибактеріальну терапію, тоді як раніше застосовували противірусну.

У обласну лікарню стало більше надходити літніх людей з коронавірусом у важкому і вкрай важкому стані, а також породіль. Про це повідомив завідувач відділенням для надання медичної допомоги хворим на коронавірус Харківської обласної клінічної лікарні Микита Калашников.

"Велика кількість людей похилого віку важких і вкрай важких. Дуже багато молодих людей. Породіллі і вагітні жінки — тому підтвердження. Вагітні на великих термінах — 30, 32, 33, 37 тижнів вагітності. Тобто вони вже хворі. Де вони його знайшли?" , — говорить Калашников.

Як повідомив директор обласної лікарні Володимир Ярош, на сьогоднішній день у лікарні проходять лікування 30 вагітних і породіль. Всього з 240 ліжок для хворих на коронавірус зайняті 211, реанімацію розширили з 14 ліжко-місць до 18-ти. Новий штам коронавірусу "Дельта" відрізняється бактеріальними ускладненнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область ризикує перейти до "червоної" зони однією з перших

"Стан пацієнтів тривалий час залишається стабільним. Але у них надзвичайно виражене явище інтоксикації. Температура до 39-40 градусів. Він [новий штам "Дельта" — ред.] лікується гірше, ніж попередній штам. Якщо раніше застосовували частіше противірусну терапію, то тепер частіше антибактеріальну застосовуємо. Тому що великий відсоток бактеріальних ускладнень. Триває лікування плюс-мінус так само", — пояснив завідувач відділенням для надання медичної допомоги хворим на коронавірус обласної лікарні Микита Калашников.

Як писав KHARKIV Today, у ковідному відділенні Харківської обласної клінічної лікарні пацієнтів розміщували у коридорі. "Швидким" довелося змінити маршрут і нових хворих на коронавірус тепер везуть до інших лікарень — 25-у в Харкові і опорну лікарню ув Чугуєві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.