Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові стало спокійніше завдяки дозволу США бити по Росії — Терехов

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Від початку червня по Харкову не б'ють російськими С-300/400.

Мер Харкова Ігор Терехов вважає, що кількість атак із боку російських окупантів на Харків зменшилася після того, як українські захисники завдали ракетних ударів по пускових позиціях у Росії.

Це сталося саме після того, як США дозволили Україні бити американською зброєю по деяких цілях у Росії. Попри те, що ракетні обстріли та удари безпілотниками тривають, на думку Терехова, дозвіл США допоміг встановити відносний "спокій". Про це пише міжнародне агентство Reuters.

"Це допомогло", — сказав Терехов в інтерв'ю в Берліні, коли його запитали, чи здатність наносити удари всередині Росії полегшила ситуацію після тижнів важкого бомбардування, — пише Reuters. — Тому, можливо, в Харкові є... цей період... затишшя останні пару тижнів... що не було великих атак, як це було, наприклад, у травні".

Нагадаємо, Харківський міський голова перебуває у Німеччині на Конференції з відновлення України Ukraine Recovery Conference 2024. Як пише Reuters, на ній Терехов зазначив, що Харків потребує допомоги від заходу у вигляді систем протиповітряної оборони.

"Дуже важливо мати зброю вчасно. Дуже важливо мати цю зброю, особливо систему протиповітряної оборони", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн на конференції у Німеччини зазначила, що Харків потребує допомоги Європи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.