Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 квітня, 2021 - 12:04

У Харкові шукають сім'ю для врятованого з-під обшивки магазину Кузьми

 Фото: "Порятунок тварин"

Операція з порятунку кошеняти тривала три години.

Увечері 19 квітня харків'янин пішов до магазину на вулиці Героїв Праці і почув звуки з-під обшивки магазину. Чоловік звернувся за допомогою і дочекався рятувальників. Про це повідомили в службі порятунку "Порятунок тварин".

"Загалом нас зібралося сім чоловік. Кошеня було чутно, але не видно навіть через ендоскоп. У магазині дали добро зняти частину обшивки. Тут заблищали два ока. Кошеня сиділо за утеплювачем. Було дуже налякане і йти назустріч боялося. Намагалися приманити нявканням, але безуспішно. Щілина, в якій воно опинилося, була наскрізна. Потрібно було тільки знайти довгий предмет, яким підштовхнути", — розповіли рятувальники.

Фото: "Порятунок тварин"
Фото: "Порятунок тварин"

Для рятувальної операції взяли шматок труби для теплої підлоги і підштовхнули кошеня до дальнього виходу, де його в рукавичках вже чекав один з рятувальників. На "спецоперацію" пішло три години.

Фото: "Порятунок тварин"
Фото: "Порятунок тварин"

Кошеня назвали Кузя. Для нього шукають домашню перетримку з адаптацією або відразу сім'ю. Охочі забрати і допомогти адаптуватися врятованому Кузі можуть телефонувати за номером: 0954788878.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.