Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові шукають перевізників

Фото: Харьковский горсовет
У транспортній мережі міста залишилось дуже мало приватних маршрутів.

Харківська міська рада оголосила конкурс на перевезення пасажирів.

До конкурсу пропонують 17 вакантних маршрутів на території Харківської міської громади. Вакантні маршрути на Холодній Горі, ХТЗ, у різних районах Салтівки, у центрі, у П'ятихатках.

Повний перелік маршрутів можна знайти за посиланням. На багатьох маршрутах вимагають усього по одному випуску автобусу.

Документи для участі у конкурсі будуть приймати до 21 листопада 2023 року, а 12 грудня відбудеться засідання конкурсної комісії, повідомили у міській раді.

Від потенційних перевізників вимагатимуть забезпечити автобуси модулями GPS, які зможуть інтегруватися з єдиним диспетчерським центром. Щодо форми оплати проїзду у міськраді не висувають ніяких вимог.

Нагадаємо, на даний час більшість маршрутів у Харкові залишаються комунальними і безкоштовними, причому частина автобусних маршрутів стала тролейбусними: приміром, колишній популярний 119-й маршрут під час повномасштабної війни став тролейбусним, а нещодавно отримав нову нумерацію: тепер це тролейбус №58. Як довго проїзд у комунальних тролейбусах, трамваях і метро залишатиметься безкоштовним, у міській раді не говорять: залежатиме від можливості бюджету. Паралельно курсують небагато комерційних маршрутів, здебільшого це приміський транспорт. За проїзд у ньому треба платити.

Як писав KHARKIV Today, у міськраді планують скоротити чиновників.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.